Srazy

> Kostelec nad Orlicí (okres Rychnov nad Kněžnou) - 5. oficiální sraz RoomsterClubu
6.- 8. 9. 2013

6.– 8.září 2013 se v Kostelci nad Orlicí uskutečnil 5.oficiální sraz RoomsterClubu.
Tento sraz byl prvním víkendovým srazem pořádaný RoomsterClubem.


Z původních avizovaných 24 Roomsterů, na sraz v Kostelci nad Orlicí dorazilo 20 Roomsterů.
Zúčastnění členové RoomsterClubu:
Kani (51), Alf (87), Dejf (107), Mazy (134), Karlos (144), Sagi (188), Jura (195), Kalberto (208), Ekkar (227), Mafi (248), Fantomas (325), Šmíd (343), oTTo (383), Malta (400), Lukas (3248), Tonny (3351), Zdenál (3355), Martin (3368), Němcovi, p.Richter st.

V pátek dorazili Kaniovci, Sagi, Dejf, Jurovci, Němcovi a Mafi, všichni se sešli u společného stolu kde si dlouho do noci povídali, během večera se připojil p.Richter (ředitel závodu Kvasiny), který přijel aby se seznámil s naším plánem.
Zbytek účastníků dorazil v sobotu ráno....
Při příjezdu všichni obdrželi srazovou samolepku a soutěžní kartu. Sraz byl zahájen přesne dle plánu v 9:30 uvítací řečí kterou vedl Sagi.
Po té se seřadily všechny Roomstery v koloně kterou vedl Roomster Scout autocentra Matrix, kolona se vydala právě ke zmíněnému autosalonu, před kterým se vozy seřadily k vyfocení.

u tohodle stolečku Viki rozdávala samolepky a soutěžní karty
(zřejmě někam odběhla :))
zahájení srazu řazení na spanilou jízdu
spanilá jízda
(dej přednost v jízdě, aneb za Roomsterem můžeš)
focení před autocentrum Matrix

Bylo 11:00 když se kolona opět rozjela, tentokrát směrem ke Škoda auto k závodu Kvasiny, na místě již čekal p.Richter, který nám přivezl na parkoviště přímo z výrobní linky první a zatím jediný Škoda Roomster Noire v bílo černé kombinaci a také dárečky pro každého účastníka.

Škoda Roomster Noire Škoda Roomster Noire

V 11:30 byla zahájena jízda zručnosti s kelímkem vody na kapotě, se zastavením na bodě, slalomem a vjezdem do garáže.... Jsem rád, že se jízdy zručnosti zúčastnily i ženy...

jízda zručnosti - vjezd do garáže jízda zručnosti - slalom

Když projel poslední Roomster jízdu zručnosti, seřadily se Roomstery podle barvy ke společnemu focení, při kterém se rozdali dárečky od Škoda auto.

společné focení před
Škoda auto - závod Kvasiny
rozdávání dárečků od Škoda auto

Po té se opět kolona dala do pohybu zpět do kempu a účastníci usedly ke společnému obědu.

společný oběd

Když už slehl oběd v žaludcích vrhli se účastníci na plnění úkolů: slalom/běh s pneumatikou, diagnostika bez diagnostiky a poznávačna náhradních dílů, výměna kola na čas byla organizátory zrušena z důvodu špatného podloží, ale na příští rok slibujem, že bude.

běh s pneu slalom s pneu volná zábava dětí

Plánovaný táborák byl zrušený, ale jako náhrada byly buřty připravené na pivu a standartně upečené kuchařem restaurace U Splavu a usedlo se k večernímu debatování v restauraci (nakonec byla tato varianta uznána lepší než posezení u táboráku).

večerní posezení

Po buřtech se zaprášilo a následovalo vyhlášení výsledků. Výsledky vyhlašovala Lada, jako první byl vyhlášen nejstarší soutežící (K.Šmíd), po té účastník který dorazil na sraz z nejvzdálenějšího místa (Mafi), nejhezčí Roomster srazu (Anton Šiškovský - bohužel na předání ceny nemohl čekat, cenu samozřejmě předáme) a konečně následoval celkový vítěz srazu (Sychrovi) hlavní cenu darovalo autocentrum Matrix. Nezapoměli jsme ani na nejmladší účastníky srazu, kteří také dostaly odměnu za účast.
Sraz byl oficiálně ukončen a volná zábava, která následovala se protáhla do pozdních nočních hodin.

K.Šmíd - 1 cena "nejstarší účastník srazu a souteží" Mafi - 1.místo "nejvzálenější účastník srazu" (cca 420km) Sychrovi - 1.místo "celkový vítěz srazu"


Nedělní ráno proběhlo loučení, někteří využili ještě návštěvy hradu Potštejn a jelo se domů.

A jak jsme si slíbili příští rok se sejdeme zase, tentokát ve Vrchlabí v termínu 5-7.září 2014.


Abychom nezapomněli stále myslíme na Ekkara, který si jako jediný odnesl ze srazu krom krásných zážitků a dárečků i klíště.


Fotogalerie:
Děkujeme všem za účast a tešíme se na další setkání ve Vrchlabí.

Děkujeme sponzorům za sponzorské dary.
Sponzoři setkání:

www.skoda-auto.cz
www.matrix-as.cz/autocentrum


Diskuzní fórum srazu...

Powered by Pavel "Kani" Hanibal
© 2006 - 2012 RoomsterClub.com