Škoda Roomster - variabilita

Design Roomsteru prošel pod vedením Thomase Ingenlatha dlouhým vývojem. Výsledkem je dokonalé spojení stylu s praktičností.
 
Variabilita nového Roomsteru je pro co nejlepší využití prostorného interiéru. Volant a přední sedadla jsou pro pohodlné řízení výškově i podélně nastavitelná. Velkou míru komfortu nabízí Roomster cestujícím na předních i zadních sedadlech. Díky snížené podlaze je k dispozici posádce vzadu a zejména cestující vyšších postav ocení skvělou nabídku prostoru pro nohy i dostatek místa nad hlavami. Množství odkládacích schránek a boxů zajistí, že vše co potřebujete, budete mít vždy po ruce. Dostatek prostoru zbude i pro Vaše zavazadla.
Systém nastavení a úprav sedadel Varioflex propůjčuje modelu Roomster bezkonkurenční variabilitu vnitřního uspořádání. Principem systému jsou tři samostatná zadní sedadla, s nimiž lze nezávisle na sobě manipulovat - měnit jejich polohu nebo je všechna či jen některé z nich vyjmout ven. Ze základní polohy lze krajní sedadla posouvat o 80 mm vpřed a o 70 mm vzad. V případě vyjmutí prostředního sedadla lze obě krajní posunout směrem doprostřed o 110 mm. Všechny úkony přitom snadno zvládne jedna osoba bez jakéhokoliv náčiní. Systém VarioFlex je součástí základný výbavy všech verzí vozů Roomster.
Škoda originální příslušenství udělá z Vašeho Roomsteru základní výbavu pro každou příležitost. Snadné je nasadit nosiče na jízdní kola, lyže, připevnit závěsné zařízení, naložit výbavu pro celou rodinu na dovolenou.

Powered by Pavel "Kani" Hanibal
© 2006 - 2012 RoomsterClub.com