Aktuality

> Výrazný design na druhou
15.09.2009
Atraktivní průkopnické linie modelu Roomster získávají zcela nový rozměr. Ve Frankfurtu se mezinárodní veřejnosti představí ve zcela nové podobě: jako Roomster Duo s výjimečnou bílou, černou nebo stříbrnou střechou.
Roomster Duo od 304 400,- Kč

Nový akční model Roomster Duo přináší kromě tradičních předností modelu Roomster, ke kterým patří originální design a prostorný a variabilní interiér, navíc výbavu se zákaznickou výhodou až 63 000,- Kč.
Prvky, které obohacují výbavu Style, působí na první pohled velmi osobitě, jiné dodávají ještě větší komfort. To vše za cenu, pro kterou se nadchnete. Výbava Ve voze Roomster Duo je naprostou samozřejmostí centrální zamykání, klimatizace Climatic, elektrické ovládání předních oken a vnějších zrcátek, projektorové halogenové světlomety a palubní počítač.
Při parkování ve městě oceníte parkovací senzory vzadu a při převážení drobných předmětů v zavazadlovém prostoru zase síťový program. V základní ceně tohoto akčního modelu je zahrnut také střešní nosič (v černém provedení), metalická barva laku, kryt zavazadlového prostoru a prodloužená 4letá záruka.
Roomster Duo je vybaven řadou praktických a komfortních prvků. V interiéru přibylo autorádio Dance s CD a MP3 přehrávačem a Sunset (skla s vyšším stupněm tónování v zadní části vozu), exteriér doplňují 15" litá kola Line.

Paket Colour Jako výbava na přání (za příplatek 6000,- Kč) je připraven paket Colour, díky kterému se bude Váš Roomster mezi ostatními vyjímat. Bílá, případně stříbrná nebo černá střecha vozu v kombinaci s dekorativní fólií na boku vozidla zaujme na první pohled.

Powered by Pavel "Kani" Hanibal
© 2006 - 2012 RoomsterClub.com